האווירה

על רכס נישא, משקיף על המושבה הקסומה ראש פינה וצופה אל עבר החרמון, הכינרת והרי גולן שוכן תמרין סוויטות בוטיק.

הלב מתרחב והעיניים לא יודעות שובע למול הנוף הפתוח ואוויר ההרים הצלול הנשקפים מכל סוויטה וסוויטה. ניחוחות התבשילים והמעדנים שנאפים במטבחי תמרין ממלאים את החלל ומעצימים את החוויה ואת הרגע.

ההקפדה על כל פרט ופרט ניכרת בכל ויוצרת תחושת שלמות ורוגע המקרינה על כל הבאים בשעריו של המלון.
המקום טובל בנוף גלילי קסום וציורי ומציג מיזוג מרהיב של בניה בסגנון כפרי ורומנטי יחד עם אדריכלות יוקרתית עכשווית. 
תמרין בנוי מאבן גלילית ומאבן חירבה עתיקה שיובאה במיוחד מירדן. מבנה האבן בשילוב עץ משובח מעניקים למקום סגנון כפרי ורומנטי.בזוג, עם חברים או עם כל המשפחה, האירוח בתמרין מבטיח חוויה בלתי נשכחת של שלוות נפש, טעמים ייחודיים, ועינוגים לגוף ולנשמה.
 

ראש פינה מחכה לכם..

ראש פינה

תמרין סוויטות בוטיק הוקם בשכונה היוקרתית ביותר בראש פינה, מושבה ציורית ששמרה על צביון נוסטלגי וחלוצי באווירה של פעם. זו מושבה בה הזמן כאילו עצר מלכת: שבילים מסתוריים שעוברים בין בתים צמודי קרקע עם גגות רעפים, בית כנסת עתיק, גנים ירוקים ומוזיאונים אינטימיים.

לראש פינה היסטוריה מרתקת. ראש פינה החלה את דרכה ככפר ערבי בשם ג'עוני, שלאחר שרכש את חלקותיה אליעזר רוקח, עברתה את שמה ל"גיא אוני" ואת תולדותיה תוכלו לקרוא בספרה המפורסם של שולמית לפיד.

בהמשך הדרך, עברה ראש פינה תהפוכות רבות, החל מסכסוכים אידיאולוגיים ועד תנאים קשים, אך גם היוותה תפקיד מרכזי בהתיישבות טרם קום המדינה והיום היא אחת מהמושבות היפות והמטופחות בארץ ומוקד תיירותי מרכזי.
לצד בתי ההתיישבות, תוכלו ליהנות ממסעדות שף, מרכזי קניות, גלריות ומסלולי טיול מלהיבים.